Naturalnie dla urody

Zanim poddamy się któremuś z zabiegów, postarajmy się dowiedzieć jak najwięcej o medycynie estetycznej. To dziedzina wciąż nowa i dla wielu mało znana, o której mamy często mylne wyobrażenie. Po pierwsze nauczmy się ją odróżniać od chirurgii plastycznej, w której zazwyczaj używa się skalpela. Medycyna estetyczna to zabiegi nieinwazyjne, w pełni bezpieczne, zwykle  wykonywane z użyciem naturalnych preparatów.

Odzyskaj blask

Gabinety oferują kilka rodzajów zabiegów. Profilaktyczne przeznaczone są dla osób, które zawczasu chcą zapobiegać niepożądanym efektom działania czasu. Dzięki nim zdecydowanie później pojawią się na naszej twarzy zmarszczki i wiotka skóra. Jeżeli jednak na naszej skórze widać już pierwsze oznaki upływu czasu, to nadal nic straconego. Odzyskać dawny blask i urodę pomogą nam zabiegi rekonstrukcyjne. Ich celem jest odtworzenie dawnego stanu naszej skóry, gdy była jeszcze bez zmarszczek i innych objawów mijającego czasu.

Pożegnaj cellulit

Lekarze specjaliści, zajmujący się medycyną estetyczną kierują swoją ofertę także do osób, które mają wrodzone defekty lub takie, które są wynikiem różnych chorób czy są skutkiem wypadku. Dotyczy to między innymi usuwania blizn, rozstępów, cellulitu czy przebarwień i zwiotczeń skóry. Niezależnie od tego, któremu z tych zabiegów się poddamy, to pamiętajmy o tym, aby odbył się on w gabinecie, gdzie pracują lekarze, którzy ukończyli kurs medycyny estetycznej. Tylko wówczas możemy mieć pewność, że zabieg zostanie wykonany zgodnie z wszelkimi zasadami sztuki i będzie dla nas bezpieczny.

Zostaw odpowiedź