Oferta na każdą porę roku

Medycyna estetyczna to nieco nietypowa dziedzina, bowiem przeznaczona jest przede wszystkim dla ludzi zdrowych. Z zabiegów nie powinny korzystać między innymi kobiety w ciąży i karmiące piersią. Przeciwwskazaniem są także stany zapalne skóry, przyjmowanie pewnych leków, a także niektóre choroby.

To trzeba wiedzieć

Dobra wiadomość jest taka, że zabiegi estetyczne można wykonywać o każdej porze roku. Należy jednak pamiętać, aby przez pewien czas po zabiegu unikać wystawiania ciała na działanie promieni słonecznych. W innej sytuacji mogą pojawić się na naszej skórze przebarwienia. Do normalnej, codziennej aktywności możemy wrócić bardzo szybko. Po niektórych zabiegach na twarzy mogą się pojawić siniaki, które jednak bez trudu zatuszujemy makijażem. Wiele zabiegów estetycznych przeprowadzanych jest z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, który jest naturalnym składnikiem ludzkiego organizmu. Jest on odpowiedzialny za jędrność i odpowiednie napięcie naszej skóry.

Zabieg dla zabieganych

Zabieg ten, choć nie jest trudny do przeprowadzenia, powinien wykonywać jedynie lekarz, który ukończył kurs medycyny estetycznej. Rezultaty zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego są widoczne natychmiast i utrzymują się przez kilka miesięcy. Można nim między innymi wypełniać zmarszczki i bruzdy, korygować kształt twarzy czy modelować usta. Do zabiegów tych nie trzeba się przygotowywać w jakiś szczególny sposób, a trwają one zwykle zaledwie kilkanaście minut. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, a sam preparat wprowadzany jest pod skórę bardzo cienką igłą.

Zostaw odpowiedź