Skóra bez defektów

Gabinety medycyny estetycznej oferują wiele zabiegów. Najpopularniejsze są te na twarz, ale to nie jedyna część ciała, jaką możemy udoskonalić w gabinecie lekarskim. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom pozbędziemy się cellulitu, poddamy redukcji tkanki tłuszczowej czy leczeniu nadpotliwości.

Bez bólu

Medycyna estetyczna zajmuje się często pozornie niewielkimi dolegliwościami czy defektami, które jednak mogą w dużym stopniu utrudniać nam życie i wpływać negatywnie na jego jakość. Zanim jednak odwiedzimy gabinet, to dowiedzmy się jak najwięcej na temat zabiegu, który mamy przejść. Jedną z najważniejszych kwestii zwykle jest dla nas to, czy jest on bolesny. W związku z tym, że zabiegi te nie są inwazyjne, w większości są bezbolesne lub ból jest niewielki. Należy też wiedzieć, w jaki sposób powinniśmy się do zabiegu przygotować.

Bądź zdrów!

Przede wszystkim powinniśmy być zdrowi – już przeziębienie lub zbyt wysoka temperatura są dyskwalifikujące. Nie powinniśmy też w tym czasie przyjmować leków – zwłaszcza takich, które obniżają krzepliwość krwi czy przeciwzapalnych. Musimy też mieć świadomość, że po niektórych zabiegach będziemy dobrze wyglądać dopiero po kilku dniach. Warto więc sobie zaplanować kilkudniowy urlop, jeżeli nie chcemy się nikomu pokazywać dalecy od doskonałości. Koszty zabiegów są różne, w zależności od ich rodzaju. Ceny mogą też być inne w różnych gabinetach. Jednak nie kierujmy się jedynie ceną. Ważne, aby wybrać taki gabinet, w którym pracują lekarze z uprawnieniami, jakie dał im kurs medycyny estetycznej.

Zostaw odpowiedź