Ust korale

Usta to nasza wizytówka. Jeżeli mają regularny kształt i są pełne, to mają pozytywny wpływ na wygląd całej twarzy. Nie zawsze jednak jesteśmy zadowoleni z wyglądu ust, a nietrudno to zmienić. Na ratunek przychodzi medycyna estetyczna, która oferuje wiele zabiegów na usta.

Rozmiar i umiar

Do najbardziej popularnych należy zabieg powiększania ust. Nawet z niewielkich i wąskich ust można zrobić pełne i zmysłowe. Zabieg taki daje natychmiastowy i długotrwały rezultat. Jeżeli zależy nam na naturalnym wyglądzie, to nie powiększajmy ust do zbyt dużych rozmiarów, mogą one bowiem zaburzyć proporcje naszej twarzy. Korzystając z tego, co mają nam do zaoferowania zabiegi estetyczne pamiętajmy o umiarze. Ta gałąź medycyny może bowiem być naszym sprzymierzeńcem, ale i wrogiem, jeżeli nie postawimy sobie granic i stracimy rozsądek w pędzie po młodość i urodę.

Słuchaj lekarza

Najlepiej skonsultować się z lekarzem, który ukończył kurs medycyny estetycznej i jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Jego rady są zwykle lepsze niż nasze pomysły na poprawę urody. W gabinecie medycyny estetycznej możemy też pozbyć się zmarszczek, które tworzą się w okolicy ust. Tak zwane zmarszczki palacza powstają nad górną wargą i wcale nie pojawiają się jedynie u amatorów palenia. Wystarczy jedna wizyta w gabinecie, aby się ich szybko pozbyć, dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego. Prócz zmarszczek w pobliżu ust tworzą się także bruzdy nosowo-wargowe, które także można zlikwidować z pomocą kwasu hialuronowego. Warto z tych możliwości skorzystać.

Zostaw odpowiedź